Rabat !!! Okulary -10% w Salonach Optycznych.

KOH Optical

Na rynku optycznym istniejemy od 1998 roku i od początku prowadzimy dystrybucję ekskluzywnych okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych oraz okularów sportowych. Współpracujemy z producentami z Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Hong Kongu i Chin. Gwarantujemy szeroki asortyment markowych okularów wysokiej jakości połączony z nowoczesnym wzornictwem.

Uczestniczymy w Międzynarodowych targach optycznych w Mediolanie, Paryżu i Monachium. Natomiast na krajowych targach i giełdach optycznych przedstawiamy naszą ofertę, skierowaną do wszystkich salonów optycznych.

Rozbudowana sieć dystrybucji zapewnia przyjmowanie zamówień oraz ich realizację przez naszych przedstawicieli w trybie priorytetowym. Nasze okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne objęte są gwarancją i serwisem pogwarancyjnym- wykorzystujemy oryginalne części zamienne.

Nasze kolekcje okularów:

  • RETRO, R - TiTANiUM, BOKA, CHATON, PASSO, HAMMER.

Wyłączny dystrybutor ekskluzywnych okularów:

  • CELINE DION, ANA HICKMANN, SPEEDO, T-CHARGE, AUSTIN REED, SWEET YEARS, EXALT EYE, MOCHA
  • ROXY, QUIKSILVER,O'NEILL, SPEEDO, RETRO SPORT - okulary sportowe
  • SCOOBY DOO!, SHREK, GARFILD - Okulary dla dzieci.

Oferta Grupy ALLISON:

  • Benetton, M.Burani, Exte, Try, Gianfranco Ferre, Moschino, Energie, Jonh Richmond, Rock & Republic, Sisley, Gant, Missoni, Vivienne Westwood, Zero rh, Cesare Paciotti, Iceberg

Dewiza naszej Firmy:

„Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują chwilę.”