Rabat !!! Okulary -10% w Salonach Optycznych.

ZAPRASZAMY DO ZAŁOŻENIA KONTA W SKLEPIE " TYLKO DLA OPTYKA "

Jeśli posiadasz konto kliknij tutaj >>> Sklep

Konto w " sklepie tylko dla optyka " mogą założyć firmy z branży optycznej. Po zweryfikowaniu danych przez firmę, KOH S.C. otrzymają Państwo kod dostępu, dzięki któremu będzie można zapoznać się z ofertą firmy i złożyć zamówienie. Kod dostępu zostanie przesłany e-mailem, w razie konieczności przedstawiciel firmy KOH skontaktuje się z Państwem i poprosi o dodatkowe informacje.

Dzięki niemu zyskują Państwo:

  • rabaty na wybrane produkty
  • materiały reklamowe
  • możliwość otrzymywania aktualnej informacji o nowościach i promocjach firmy KOH S.C.

Prosimy o wypełnienie pustych pól i naciśnięcie przycisku Wyślij, lub wyślij wiadomość w temacie REJESTRACJA na daniel@koh.pl, w emailu zwrotnym otrzymasz Login i Hasło.

Formularz Zgłoszeniowy

SELFCAPTCHA

W związku z wejściem w życie dnia 10 marca 2003 r. ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.02.144.1204), wymagane jest uzyskanie zgody osób, które są zainteresowane otrzymywaniem informacji o nowych ofertach promocyjnych, produktach i usługach oraz innych informacji handlowych na przesyłanie takich informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. SMS, e-mail). Zaznaczenie powyższej opcji jest równoznaczne z wyrażeniem takiej zgody. Mają Państwo prawo wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawiania.

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883) jest KOH S.C. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Źródło Marii 36 J. Dane osobowe są przetwarzane przez KOH. w celach statutowych, w celu realizacji umowy, w celach sprzedaży produktów i usług oraz na potrzeby działań marketingowych związanych ze świadczeniem tych usług (m.in. dostarczanie informacji o nowych ofertach promocyjnych, o nowych produktach i usługach ). Informacje dotyczące kontrahenta mogą być przekazywane uprawnionym organom jak również, gdyby zaistniała taka potrzeba, prawnikom i instytucjom zajmującym się dochodzeniem należności powstałych z powodu niepłacenia rachunków.

* Pola wymagane